Téma týdne

10 na 9! Cu 2x

19. října 2012 v 18:28 | coco

Sice je blog jakoby zrušeny, ale články, no teda aspoň odkazy na můj nový blog psát budu.


Klikněte na obrázek flašky a článek vám naskočí, prosím okomentuje, buď na nový blog nebo tady pod článkem.
Děkuji ♥

P o č í t a č e

6. října 2012 v 15:58 | coco


557008_231490456978664_1549705390_n_large

Líný/ líná? To pro nás není to pravé slovo!

No, už jsem z toho vyrostla

19. září 2012 v 14:31 | coco

Věřím na víly? No tak ano nebo ne?

Je velmi těžké odpovědět na tuto otázku. I když je mi 14, tak jsem v duši ještě pořád jako malé dítě, ještě pořád někdy zahlídnu na večerníček kde zrovna hraje Víla Amálka, dívám se na šreka i na další pohádky, tak proč bych nevěřila i na víly?! Každý si myslí že když chodí na druhý stupeň, tak je strašně trapné dívat se na pohádky, ale oni si to ani neuvědomují!
Každý určitě zná Šreka, Tangled, Rebelku, Sůl nad zlato nebo také Červenou karkulku, jak to bylo do opravdy!

Téma týdne | čokoláda

28. června 2012 v 21:08 | coco
Téma týdne které mě zaujalo :D Tak jsem se rozhodla napsat něco o čokoládě, doufám že se bude líbit :)

Moje nejoblíbenější čokoláda je oříšková. Je těžké vybrat si čokoládu která by vám chutnala, přecijen je na světě tolik druhů a chutí. Vyrábí se čokolády mléčné, hořké, s rozinkami, oříškami, kousky ovoce, chilli, s náplněmi jako jsou například karamel nebo rum, ale nejčastěli se vyrábí čokolády které jsou smáchány z několika látek. To není opravdová čokoláda! Jen lidi okrádají o peníze! Dají se lehce rozeznat. Když jíte opravdovou čokoládu, můžete cítit lehce nahořklou chuť zatím co když jíte čokoládu uměle vyrobenou je jemná, ale žádná nahořklost nejde cítit.
Čokoláda se ale nepoužívá jen k jídlu, někdy se používá i do krému, šampomů nebo mastiček, aby byla kůže jemnější ( z vlastní zkušenosti to vím). Dělají se i masáže nebo se v čokoládě odpočívá jako ve vaně (chtěla bych to někdy zkusit) :D Prostě čokoláda pomáhá v jakém koli směru, jak při stresu nebo když jsme naštvaní, tak i jako dobrota, která chutná snad každému :)

Obrázek 1 z 170,366
 
 

Reklama