Červená karkulka 0.4

2. června 2012 v 12:43 |  Příběhy
Takže je tady další díl Červené karkulky :D Ano zase po dlouhé době. Mě to strašně nebaví vymýšlet to, ale pro vás to udělám ráda. No ono je venku stejně zamračeno a když je zamračeno tak nechodím ven, protože mám proměnlivou náladu. No vy víte, jsem puberťačka :D Dneska se pokusím dopsat celý práběh, abych mohla začít psát další, protože mě nebaví předělávat tradiční pohádky do těch humotných :D Jo a ještě včera byl na Nově Šrek 3 myslím, nebo to byla 2, no popravdě nevím. Chtěla jsem se ještě kouknout na Muže v černém, ale měli jsme doma máminu kamarádku a ona a máma se v obýváku dívaly na Show Jana Krause, tak jsem se chtěla dívat u nich v pokoji, ale tam byl táta a taky čučel na Show Jana Krause! Já mám teda smůlu :D
Tak si užijte zbytek pohádky.

"Tak ahoj zítra Růžo!" zakřičela na ni Karkulka a šla k garáži. Sundala plášť ze starého skůtru. Potom co skůtr umyla nasedla a jela.
Hned jakmile byla pár kilometrů za vesničkou ji zastavil vlk. "Ale copak Karkulko, zase jsi překročila rychlost?" zeptal se jí.
"Ale já ji nepřekročila, vždyť se podívej, maximální rychlost je 70km/h a já jela 50! Počkat že oni tě nevzali jako strážního psa, ale posadili tě do terénu a že ty jsi zhubl!!?" zeptala se Karkulka se smíchem.
"Promiň já neumím číst. A jako strážního psa mě vzít nechtěli, tak mě poslali do terénu, ale daří se mi tady. A s tým hubnutím, jo máš pravdu. Konečně jsem zhubl tvou tetu! Můj osobní rekord!" zaradoval se.
"Tak to je dobře, já už musím jet, tak ahoj." řekla Karkulka a odjela. Vlk jí mával na cestu.
"Tak ahoj." zakřičel vlk a zastavoval další auto a skůtr.
"Ty jo, že by otevřeli další Zlobus?! Tam se musím podívat, možná že tam mají výhodné ceny! Koupím něco bábině a na cestu kebab." pomyslela si Karkulka a odbočila.
Karkulka koupila bábině kytici a sobě kebab. A vydala se k domečku babičky. Zaklepada na dveře, pomalu je otevřela a zakřičela "báábbbiii, to jsem jáá Karkulka!" vešla dovnitř a v tom se spustil alarm. Ten zvuk byl tak přášerný že Karkulce málem praskly bubínky v uších.
"Počkej děvče už jdu!" zakřičela babička a vypla alarm. V tom přeběhl vlk a zakřičel "pokud jseš zloděj ruce nahoru!" Karkulka zvedla ruce a udělala osudní chybu, protože jí potom hloupý vlk odvezl na policení stanici, kde jí vyšetrovali a poto pustily. A tak dopadla pohádka o Červené Karkulce :)
Doufám že se vám líbila.

Věděli jste o tom že má Justin Bieber něco s hlavou, nemyslím to tak že je padlý na hlanu, jen že na ulici zakopl a bouchl se o hlavu, takže byl v nemocnici, kde ho zkontrolovali. Slyšela jsem to v rádiu, ale nevím jestli je to pravda, ale myslím že ano, protože se mu to stalo v Paříži :D Ach ten Justin :D Tak nic, to je vše, dnes čekejte ještě nějaké články :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Sonya » SelenaGomez.Blog.cz *Sonya » SelenaGomez.Blog.cz | E-mail | Web | 2. června 2012 v 13:43 | Reagovat

Moc hezká! :D už se těším na další díl ;D taky jsem to slyšela o tom Justinovy, prej po koncertu šel do zákulisí a tam narazil do skla :DD potom ho odvezli do nemocnice,že měl otřes mosku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama