Můj den

27. května 2012 v 17:36 |  Deníček
Tak konečně má cenu napsat jaký byl můj den, protože jsem se snažila :D


Tak začnu od mého snu. Sen byl nejhorší v mém životě. Zdálo se mi jako bych byla v nějakém hororu! Málem jsem se ve spánku pozvracela.
Zdálo se mi, že jsem v temné místnosti. Uprostřed místnosti bylo křeslo, které mívají králové, no vy určitě víte. Za křeslem byly řetězy a na žetězech byl uvázaný člověk. Neviděla jsem ho, ale byla jsem si jistá že to byl člověk. Na proti člověku byla jeptiška, no, aspoň jí byla podobná. Vedle ní stála ještě jedna, asi taková vlezdoprdelka, no vi víte, vždy je u někoho někdo kdo mu porád slouží. Tak hlavní jeptiška držela v ruce obrovské kladivo a bušila kladivem uvázanému člověku do břicha, z toho mi bylo špatně, bušila do něho moc dlouho. Mě se zdálo že stojím u dveří, po levé straně křesla a vedle mě stála ještě jedna jeptiška, která byla celá bez sebe, jako by ta hlavní jeptiška bila jejího dobrého přítele. Hlavní jeptiška potom promluvila, mluvila hodně dlouho, nějakési nesmysly o řádu jeptišek a potom si stěžovala na to jací jsou lidé ve světě. Potom promluvila na jeptišku která stála vedle mě a zeptala se jí: "Ty jsi hlasovala pro to aby se zrušilo mučení kladivem?" Ta co stála vedle mě zakývala hlavou, potom jsem jí hned viděla že stojí naproti mě, ale to bylo tím že semi zdálo že sedím na křesle. Ta co stála vedle mě přistoupila blíže ke křeslu a řekla jako by se jí bála: "Ne, ne, to bych nikdy neudělala!" A ta hlavní jeptiška potom řekla: "Dobře, takže další na řadě budeš ty!" Potom jsem se probudila a půl hodiny po snu jsem nemohla usnout.
Co si myslíte, co mohl ten sen znamenat? Měl mě nějak varovat? Poraďte :)
------------------------------------------------------------------------------
Odbočíme od snu. Konečně část na kterou jsem hrdá. Ano, konečně jsem po dlouhé době začala cvičit. No ono se tomu cvičení říkat nedá, ale jsem na to pyšná. Dnes jsem ujela na kolečkových bruslích 3 km. Super! Konečně jsem zvedla prdel a dokopala se do toho abych šla ven :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M!leynQa BieBs. M!leynQa BieBs. | Web | 27. května 2012 v 23:00 | Reagovat

Wau ten sen ti teda vôbec nezávidím ...ja som mala celkom pekný sen :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama