Modní policie- Katy Perry na Billboard ...

23. května 2012 v 19:03 |  Osobnosti
Konečně je tu někdo do rubriky Osobnosti a není to Justin Biber :D
Je to Katy Perry! Ohodnotím její vzhled, make- up a celkový dojem. Napíšu co by si měla vzít příště k tomuto outfitu... Můžete hodnotit taky jestli chcete. Klidně napište co by se jí hodilo víc :)
Tady je celková fotka :)

Make-up: Jakmile jsem uviděla její fotku na Jenproholky.cz, tak jsem si zděšeně pomyslela "Pane bože, kdo ji poslal na elektrický křeslo?". Je pravda že to maskéři s make-upem přehnali. Podle mě vypadá make-up jako vystřižený Kruelle z pohádky 101 delmatínu! Chyby podle mě jsou ve rtěnce kterou požili. Rtěnka je až moc tmavá k tomu to tmavý obočí, černé vlasy s světlejšími fialovými proužky. Nehodí se to k sobe, no vlastně tedy ano, ale ne když jde na společenskou akci jako je Billboard Music Avards!

Šaty: šaty jsou hezké, ale jsou až moc dlouhé. Vždyť má krásnou ženskou postavu, tak proč si vzala dlouhé šaty? Mohla si vzít šaty po koleno, nebo aspoň nejaké přiléhavé aby jí zvýraznily ženské křivky které má pčrfektní! A k šatům aspoň podprsenku, takhle vypadá jako po třech dětech! No přiznejte sito sami.

Doplňky: Doplňky se aspoň hodí k účesu. Není jich hodně a to je hezké. Jak se samo říká "V jednoduchosti je krása."

Shrnutí: Jak jsem už psala, make- up vypadá jako od maskéra Kruelly z pohádky 101 delmatínu, ale neříkám že to Katy nesluší. Jen bych jí doporučila vzít si pro příště kratší šaty. Tak a to je vše :)
Jsetli by jste chtěli abych ohodnotila vzhled vaší celebrity, tak napište:
Jméno celebrity
Fotka kterou mám ohodnotit :)

A tady je ještě video Justina v Ellen show :DOmlouvám se, ale nemohla jsem si pomoci, ale to video se mi líbilo. Protože Justin odmaturoval ale neměl ten "ceremoniál" zrovna teď nevím jak se tomu říká :D Tak jsem našla video od Ellen která mu ten "ceremoniál" udělala a byli tamn přislušni mamča Pettie, Skooter a Kenny (nevím jak se jeho jmého píše, ale vy to pochopíte z videa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 24. května 2012 v 14:56 | Reagovat

ihi.. hezký blog ;)

2 KIRAdonY KIRAdonY | E-mail | Web | 13. července 2018 v 15:15 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

3 Mirkagoto Mirkagoto | E-mail | Web | 27. července 2018 v 20:28 | Reagovat

Peels can help to eliminate from most old changes of the skin cover. exfoliation effective at any age, recommended for skin layer of any species. After light exposure disappear minor wrinkles, epidermis becomes smooth, without wrinkles. Rehabilitation – 3 days. The middle peeling efficiently struggles wrinkles (expression, old, smoothing little pits, eliminates spots.
Recovery – seven days. Profound peeling conducting in the beauty medical facilities. This is maximum effective procedure, however requires long period regeneration – about one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama