Vzpamatují se lidi?

30. dubna 2012 v 18:48
30. duben 2012
Text o nadaci UNICEF
Každý den napíše nadace @UNICEF na Twitter přez 50 tweetů s prosbou na lidi ve Svetě, aby podpořili nadaci a přizpěli penězi na záchanu lidí ze Sahelu... Nejde jim až tak moc o starší lidi, ale o děti u kterých nechcou, aby s křečemi a kručením v břiše umírali. Je hodně účastníků kreří je podpořili, jak u lidí ze světa ne až tak slavných, ale i lidí ze shoubiznisu. Pokud je možno podpořte je a zachraňte děti jak je jen možno, penězi nebo jen modlidbami a oni vám budou vdeční. Určutě si čtete článek a říkáte si, jak je můžu podpořit když sám/sama nemám dost peněz. Otázka je velmi těžká, ale pomoci se dá jak modlidbami tak i hrou na Facebooku která se jmenuje WeTopia. Když se podíváte na rozdíl rozdělování potravy u lidí v Sahelu a lidí v ČR, rozdíl je velký. Proto je jediná věta která pomůže lidstvu aby se vzpamatovalo a nevyhazovalo jídlo, dříve než se do této úzkosti nedostaneme i my. Pomyslete si vždy na tuto větu tehdy když budete po večeři vyhazovat zbytky jídla do koše (věta je napsaná globálně).
Na tomto videu je na Ellen show JB a Ellen říká kolik peněz, jídla obuvi, oblečení... se shromáždilo a nakoupilo s pomocí hry WeTopia. Schválně se zaposlouchejte kolik věcí se s pomocí hry nashromáždilo.
Přez 300 000 kusů masa a vody
2000 teplých kabátů, párů bot. Nevím přesně jestli to pomáhá i detěm v Africe ale tato hra pomáhá i dětem bez rodičů
( aspoň jak jsem z videa porozuměla)


Jednou ze zastánkyň je i Selena Gomez, která by měla příští měsíc letět do Konga jako valvyslankyně UNICEF. Rozhodně jí to patří, doufám že si to aspoň trochu užije a že jí to bude hřát u srdíčka když pomyslí jak tam pomohla :)
(Bohužel její fotka se mi sem nevlezla, doufám že vám to nevadí. Blog.cz nějaksi blbne takže můžu vložit jen 2 videa a jendu fotku :(


Tak to je všechno a prosím okomentujte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama