Duben 2012

Vzpamatují se lidi?

30. dubna 2012 v 18:48
30. duben 2012
Text o nadaci UNICEF
Každý den napíše nadace @UNICEF na Twitter přez 50 tweetů s prosbou na lidi ve Svetě, aby podpořili nadaci a přizpěli penězi na záchanu lidí ze Sahelu... Nejde jim až tak moc o starší lidi, ale o děti u kterých nechcou, aby s křečemi a kručením v břiše umírali. Je hodně účastníků kreří je podpořili, jak u lidí ze světa ne až tak slavných, ale i lidí ze shoubiznisu. Pokud je možno podpořte je a zachraňte děti jak je jen možno, penězi nebo jen modlidbami a oni vám budou vdeční. Určutě si čtete článek a říkáte si, jak je můžu podpořit když sám/sama nemám dost peněz. Otázka je velmi těžká, ale pomoci se dá jak modlidbami tak i hrou na Facebooku která se jmenuje WeTopia. Když se podíváte na rozdíl rozdělování potravy u lidí v Sahelu a lidí v ČR, rozdíl je velký. Proto je jediná věta která pomůže lidstvu aby se vzpamatovalo a nevyhazovalo jídlo, dříve než se do této úzkosti nedostaneme i my. Pomyslete si vždy na tuto větu tehdy když budete po večeři vyhazovat zbytky jídla do koše (věta je napsaná globálně).
Na tomto videu je na Ellen show JB a Ellen říká kolik peněz, jídla obuvi, oblečení... se shromáždilo a nakoupilo s pomocí hry WeTopia. Schválně se zaposlouchejte kolik věcí se s pomocí hry nashromáždilo.
Přez 300 000 kusů masa a vody
2000 teplých kabátů, párů bot. Nevím přesně jestli to pomáhá i detěm v Africe ale tato hra pomáhá i dětem bez rodičů
( aspoň jak jsem z videa porozuměla)


Jednou ze zastánkyň je i Selena Gomez, která by měla příští měsíc letět do Konga jako valvyslankyně UNICEF. Rozhodně jí to patří, doufám že si to aspoň trochu užije a že jí to bude hřát u srdíčka když pomyslí jak tam pomohla :)
(Bohužel její fotka se mi sem nevlezla, doufám že vám to nevadí. Blog.cz nějaksi blbne takže můžu vložit jen 2 videa a jendu fotku :(


Tak to je všechno a prosím okomentujte :)

Jak kreslit JB

30. dubna 2012 v 17:59
30. duben 2012
Jak nakreslit Justina Biebera
Tady jsem našla video na youtube, ten člověk je borec. No nic k tomu dopisovat nebudu, však vy si k tomu domyslíte něco sami :)

Riskantní známosti díl č.1

27. dubna 2012 v 14:19
Tuto knihu napsala spisovalelka Diana Stainfortová. Tato kniha je o mladé ženě které se zplní sen a to to že pracuje v jedné bance, ale po nějaké dobje je šéfem obviněna a vyhozena. Teprve jsem ji začala číst a působí na mně divným dojmem. Já si myslím o té knížce že je trochu úchylná (bez urážky na zpisovatelku).
Vypíšu sem pár stránek z knihy a sami uvidíte.
Vypnáno z knihy:
Joanna zaplatila taxikáři dvacetilibrovkou a nechala mu drobné. Pak pružným skokem vyrazila vzhůru po schodech k náměstí Broadge Circle, obklopenému moderními budovami bank. Řidič se po ní podíval a pomyslel si, že má opravdu hezké nohy a že jí sebedůvěra, s jakou se pohybuje sluší.
Neviděl ovšem, že má klouby rukou svírajících křečovitě kufřík celé bělalé napětím a že se pod černým kašmírovým kostýmkem celá chvěje.
Vybočila z proudu nákladně oblečených zaměstnanců zdejších bank, spěchajících do práce, a uchýlila se stranou do stínu vysokých budov. Tady se zastavila, aby se trochu uklidnila. Z horních podlaží splývaly šlahouny popínavých rostlin a dole na kluzišti uprostřed náměstí si nějaký osanělý bruslař zkoušel osmičky. Ranní světlo se mu odráželo od čepelí bruslí.
Vytáhla z kabelky toaletní taštičku a překontrolovala si nalíčení.
Další bude příště. :)
P.S. Jen pro pochopení, PS jsem napsala jen pro to aby jste mně pochopili, "úchylnost" teto knížky jsem napsala jen proto že jsem četla na jedné ztránce která mi přišla trocha úchylná, toto není ta ztránka ze které jsem vypsala výše uvedený text.

You got it bad

26. dubna 2012 v 20:22
Tady je písnička od Ushera :) Je velmi hezká. Mně se líbí.
A tady je verze od JB. Mně se nani líbil ten začátek :)
T oooh no, no, no, no... překrásný
Tak si to užijte a okomentujte prosím :)

Minulost

26. dubna 2012 v 19:27 | coco
Každý z nás určitě ví co je to minulost. Minulost je doba která se stala. Každý z nás ji zná protože každý člověk by si přál vrátit se do minulosti, opravit své chyby, varovat svého blízkého před chybou která by mu změnila život, nebo dokonce jen připomenout si okamžiky které se mu v hlavě neutkly a připomenou jak krásný to byl čas v minulosti.
Minulost je téma které je denně probíráno jak básníky tak i člověkěm jako takovým. Někteří by chtěli na minulost zapomenout, ztratit prostě vymazat z paměti, protože si nechtějí připomínat to co se jim stalo, to utrpení a zklamání. Někteří chtějí zapomenou jen proto aby začali nový život. Proč? Proč to všechno? Člověk bez minulosti není člověk ale pouhý hologram, který se v jakoukoli dobu ukáže a potom zmizí, nikdo si ho nepamatuje, neřekne to co ten člověk v tu dobu cítil protože si člověk nepřeje vzpomínat na minulost. Ale přeci jen to několik lidí udělalo, jen si vzpomeňte na herce, zpěváky, básníky kteří se snažili zapomenou na svůj život, vžít se do své role aby co nejpřesněji zaznamenali to co musí, jen si vzpoměňte na vězně i opilce, kteří si pomocí minulosti změnili život, kteří se zachránili před smrtí.
Jak vědět co je minulost? Byla jsi s přítelem, daroval ti růži, cítila jsi ten slastný pocit vůně čerstvě natrhané květiny. Odešla jsi domů a květina zvadla. Co si z toho pamatuješ? Den co den budeš zapomínat, nikdy si nevzpomeneš jaký to byl pocit, za několik let si ani nevzpomenešjmého chlapce co ti tu růži daroval. Zapomeneš.
Minuta po tom co se ve tvém životě odehrálo je minulost, minutu po tom co jsi snědl/a zmrzlinu je minulost.
Nikdo se této době nevyhne, nikdo, každého postihne, děj, čas i slovo "Minulost"

Boyfriend

26. dubna 2012 v 17:15
Toto je nová písnička Justina Biebera (JB). Je perfektní, podle mně se překonal.

Ten jeho hlas je super :) Zdá se jak sám JB říkal že těď chce světu ukázat že je dost dospělý a zdá se že to dokázal, jde vidět co chce. Co si myslíte vy? Okomentujte prosím :)

Marley a já

26. dubna 2012 v 16:38 | coco |  Filmy...


Marley a já je můj nejoblíbenější film který mně rozplakal. Určitě si myslíte "Jak ji může film o psovi rozplakat?" Pokud by jste se podávali sami tak by jste se do toho vžili. No nic, já vám napíšu o čem to bylo.
Vše začíná když se John a Jenny rozhodnou že se vezmou, po svatbě ale ještě nechtějí mít děti a proto aby si to zkusili jaká je to zkušenost o někoho pečovat rozhodli se že si koupí štěně. Tehdy kdy Jenny odjede na pár dní pryč koupí Jonh štěně a pojmenuje ho Marley. Když se Jenny vrátí domů s Johnem z letiště, najdou Marleyho v garáži která se garáži nepodobá ale spíše smetišti, jak se zdá tak byl Marley hyperaktivní.


Po nějaké době se rozhodnou že budou s Marleym chodit na výcvik protože rozkousaná sedačka a roztrhané polštáře jim už vadily. To se bohužel nepovedlo. Byli vyhozeni z výcviku. No nic. Po nějaké době se rozhodnou že už je čas mít děti, bohužel se to nepovedlo, Jenny byla zničená, a tehdy si John vzpověl na letenky které jim Jenniny rodiče dali. Proto se vydali do Irska. Irské to štěstí, řekla Jenny když řekla Johnu že je těhotná, po nějaké době se jim narodí další děti jeden kluk a holka. Po té co dceru jejich soudsedky napadnou a bodnou nožem rozhodnou se že se přestěhují.
Po dlouhé době začne Marley stárnout a zvěrolékař řekne že je nemocný. Další den najdou Marleyho pod stromem před domem, vše je jasné Marley musí být utracen :( to je ta část která mně rozplakala )
Marley byl utracen a jeho rodinka mu připravila malinký pohřeb, děti a Jenny plakali, toď vše film končí.
Doufám že jsem to popsala dobře a doufám že se na film podíváte a napíšete komentář :)

O mně

26. dubna 2012 v 15:57 | coco
Tady je něco o mně, sice je vše napsané v mém profilu ale něco jsem tam napsat nemohla, takže tady to je. Strašně ráda zpívám, takže jsem hudebně založená, umím hrát na piano a chci se učit hrát na kytaru. Můj největší sen je zazpívat si s někým slavným, chtěla bych jít aspoň na jeden koncert JB. Vím že se to nedá zplnit, ale je lepší snít než se užírat ve vědomosti že se to nestane, jak říká JB Never Say Never :D Protože jsem tlusčí postavy nerada tančím, ale potají klidně, klidně bych tančila i před lidma kdyby bylo aspoň jedno procento že mně za to nezačnou pomlouvat nebo se mi smát, a propo ráda se směji, rozesměje smě skoro všechno. Tak to je zatím vše :)

The dougie dance

26. dubna 2012 v 15:17
I vám se líbí dougie dance? Pokud nevíte co to je tak se koukněte na toto video:
Mně osobně se líbí, ale líbí se mi taky když ho tančí JB :D Vypadá to tak srandovně :) Vidíte, je jedno jestli jste tlustí nebo hubení, mladí nebo no "staří"(nevyslím že by to bavilo ty starší např. rodiče) Jde o to mít srandu :)